فراخوان هنرواره ملی روایت جهاد

همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، با هدف ثبت و ضبط نقش‌آفرینی مردم و کادر درمان در عرصه مواسات، کمک‌های مؤمنانه و مبارزه علیه ویروس کرونا، نخستین هنرواره ملی «روایت جهاد» منتشر شد.

سید مرتضی دارابی دبیر اجرایی نخستین هنرواره ملی «روایت جهاد» با اعلام این خبر افزود: پیرو منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص تداوم نقش‌آفرینی مردم در مبارزه با ویروس کرونا و لزوم ایجاد همدلی و مواسات در میان جامعه، به همت سازمان تبلیغات اسلامی و قرارگاه مشترک جبهه مردمی انقلاب اسلامی، با حضور برخی نهادها و سازمان‌های فعال و پیشرو در عرصه مبارزه با کرونا تشکیل و در قالب کارگروه‌هایی اقدامات مختلفی در حال برنامه‌ریزی و اجراست.

وی به برگزاری هنرواره ملی روایت جهاد اشاره کرد و افزود: با توجه به مأموریت‌های تعیین شده برای هر کدام از کارگروه‌های حاضر در این ستاد، مقرر شد تا هنرواره ملی «روایت جهاد» به عنوان یکی از برنامه‌های ویژه کارگروه روایت برنامه‌ریزی و اجرا شود. به همین منظور فراخوان این رویداد به همت اعضاء کارگروه تهیه و آماده انتشار شد.

محورهای هنرواره:

با موضوع مجاهدت مردمی در عرصه مواسات و مبارزه با کرونا:نقش نوجوانان و دانش‌آموزان، نقش دانشجویان و دانشگاه‌ها، نقش طلاب و روحانیت، نقش زنان و خانواده‌ها، همراهی بازار و اصناف، نقش گروه‌های جهادی و مردمی، فعالیت گروه‌های فرهنگی و هنری، تلاش هسته‌های علمی و دانش‌بنیان، نقش مساجد، پایگاه‌های بسیج و هیئات مذهبی

اشتراک‌گذاری

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

پیشنهاد میکنیم این فراخوان‌ها را هم ببینید