ششمین جشنواره هنرهای شهری بهارستان

فراخوان ششمین جشنواره هنرهای شهری «بهارستان» | ششمین سالانه هنرهای شهری تهران “بهارستان” به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در آستانه نوروز ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

به گزارش رصد دی‌جی‌زیست به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، ششمین سالانه هنرهای شهری تهران «بهارستان ۱۴۰۰» با هدف ایجاد فضای تعاملی با آثار خلاقانه شهری و همچنین تقویت تعاملات شهروندان و هنرمندان و بسترسازی بروز آفرینش‌های هنری، همزمان با نوروز باستانی برگزار خواهد شد.

بخش‌ها

ششمین سالانه هنرهای شهری تهران «بهارستان ۱۴۰۰» به منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های هنری شهر و استفاده از آثار هنری در فضای شهری، در ۳ بخش تخم‌مرغ‌های نوروزی و چیدمان‌های هنری، دیوارنگاری و هنرهای محیطی برگزار می‌شود. این رویداد تلاش دارد توجه به ارزش‌های ملی و دینی، روایت‌های تاریخی، الگوهای طبیعت، نماد و نشانه‌های هنر و فرهنگ ایران اسلامی را در قالب آثار هنری خلاق در فضای شهری ارائه دهد.

شرایط

علاقمندان به حضور در این رویداد می‌توانند با مراجعه به سایت www.zibasazi.tehran.ir  نسبت به مطالعه فراخوان جشنواره  اقدام و آثار خود را تا ۲۵ بهمن‌ماه به صورت مجزا به ۳ بخش این رویداد هنری ارائه دهند.

امسال با توجه به شرایط کشور که در وضعیت همه‌گیری کرونا قرار دارد و به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تمامی مراحل ثبت نام در این رویداد هنری به صورت غیر حضوری و در فضای مجازی انجام خواهد شد لذا هنرمندان تمام موارد لازم برای ثبت نام را از طریق ایمیل انجام خواهند داد.
تمامی هنرمندان رشته‌های مختلف هنری فرصت حضور در این رویداد هنری را دارند و علاقه مندان به حضور در ششمین جشنواره هنرهای شهری «بهارستان» می‌توانند با تکمیل فرم مشخصات و شرح سوابق در این رویداد هنری شرکت کنند.

جوایز
تاریخ‌های مهم

تاریخ ثبت نام و ارسال اثر ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ می باشد.

عوامل برگزاری
راه‌های ارتباطی

دبیرخانه رویداد بهارستان ۱۴۰۰ به نشانی میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، نبش کوچه شیرودی، سازمان زیباسازی شهر تهران، طبقه ششم و با تلفن‌های، بخش دیوارنگاری ۹۶۰۴۴۳۸۰ ، بخش تخم مرغ‌های نوروزی ۹۶۰۴۴۳۴۹ و ۹۶۰۴۴۳۷۶ و بخش هنرهای محیطی، آذین بندی خلاق و نوگرا ۹۶۰۴۴۳۵۵ پاسخگوی علاقه مندان به حضور در این رویداد هستند.

اشتراک‌گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

پیشنهاد میکنیم این فراخوان‌ها را هم ببینید