قالب وردپرس درنا توس
خانه - برگزیده - Diabetes Logbook؛ محبوبترین نرم افزار کنترل دیابت در دنیا

Diabetes Logbook؛ محبوبترین نرم افزار کنترل دیابت در دنیا

Logbook
سازنده:mySugr GmbH
رابط کاربری:زبان انگلیسی
موضوعات:مدیریت سلامت-دیابت
مناسب برای:۱۲+سال-عموم مردم
قیمت:رایگان
helpsite

تغذیه صحیح، دوری از مواد قندی و ورزش مکرر می‌تواند نقش موثری در کنترل بیماری دیابت داشته باشد، از این رو موسسه آلمانی mySugr اپلیکیشنی تحت عنوان Diabetes Logbook را برای مبتلایان به این بیماری طراحی کرده.

با کمک این ابزار بسیار مفید، مبتلایان به دیابت نوع یک و دو می‌توانند با وارد نمودن وضعیت قند خون، میزان تزریق انسولین، ثبت خورد و خوراک و فعالیت‌های ورزشی با استفاده از اطلاعات اپلیکیشن به کنترل بیماری پرداخته و از عوارض شدید آن هر چه بیشتر دور بمانند.

تمام استفاده‌کنندگان از Diabetes Logbook اعتراف می‌کنند که با نصب این اپلیکیشن، همواره مشتاق این بوده‌اند که روزانه اطلاعات مربوط به وضعیت بدن خود را در آن وارد کنند. پنج دقیقه که با اپلیکیشن کار کنید متوجه علت این استقبال بی نظیر خواهید شد.

Diabetes Logbook که هم اکنون پرطرفدارترین اپلیکیشن دیابت در دنیاست، ابزاری است که در محیطی زیبا و چشم نواز به ثبت اطلاعات مربوط به وضعیت بدن در بیماران مبتلا به دیابت نوع یک و دو می پردازد و سعی می کند که با دادن روحیه به بیماران دیابتی، آنها را در بهبود پروسه درمانی‌شان کمک کند.

اطلاعاتی مثل میزان گلوکز خون، کربوهیدرات، وعده غذایی مصرف شده، میزان انسولین و فعالیت‌های ورزشی را می‌توان در هر لحظه وارد اپلیکیشن کرد تا Diabetes Logbook با ارائه نمودارهای لحظه به لحظه، بیمار را از وضعیت قند خونش با خبر کند.

جالب اینجاست که به غیر از وارد کردن میزان قند خون به طور دستی، می‌توان اطلاعات را با اتصال مستقیم دستگاه سنجش قند به موبایل وارد اپلیکیشن کرد و ضمنا برای پیشگیری از فراموشی در وارد کردن اطلاعات، گزینه‌ای برای تنظیم یادآور هم در اپ گنجانده شده.

Diabetes Logbook یک سری چالش هم برای دادن روحیه به بیماران دیابتی در نظر گرفته. به عنوان مثال اگر بیمار موفق شود تا چند روز قند خون خود را تا حد معینی نگه دارد، اپلیکیشن بابت این تلاش به او یک نشان اعطا می کند و همواره بیمار را برای کنترل وضعیت بدن تشویق می‌کند.

یکی دیگر از امکانات بسیار عالی اپ، توانایی گرفتن خروجی PDF یا XLS از داده‌هاست. بنابراین بیمار می‌تواند در مراجعه بعدی به پزشک معالج، این اطلاعات را جهت کمک به درمان در اختیار وی قرار دهد. البته تنها با ارتقای Diabetes Logbook به نسخه Pro چنین امکانی تحقق خواهد یافت.

Diabetes Logbook برای iOS و اندروید عرضه شده و حتی می‌توان از نسخه تحت وب آن در مرورگر هم بهره گرفت. اگر فردی مبتلا به این بیماری در خانواده داشته یا خودتان مشکل دیابت دارید، توصیه می کنیم حتما یکبار این اپلیکیشن کاربردی را امتحان کنید و ببینید که چقدر کنترل قند خون با راهنمایی‌ها و انگیزه‌های این اپلیکیشن به کار ساده‌ای تبدیل می‌شود.

منبع:دیجیاتو

تصاویری از نرم افزار

امتیاز ما به این محصول - 8

8

اگر از این محصول استفاده کرده اید، شما هم با کشیدن "نشانگر موس" بر روی ستاره های پائین امتیاز بدهید.

User Rating: Be the first one !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Real Time Web Analytics