قالب وردپرس درنا توس
خانه - اقتصاد و کار - مسجدنما؛یک سایت پر از ایده ها و طرح ها و مطالب آماده فرهنگی

مسجدنما؛یک سایت پر از ایده ها و طرح ها و مطالب آماده فرهنگی


عنوان:مسجدنما

رابط کاربری:زبان فارسیکشور ایران

مناسب برای:۱۷+سالفعالان فرهنگی

موضوع:مدیریت فرهنگیمدیریت مسجد

هزینه استفاده:رایگان

لینک به سایت

به عنوان یک فعال فرهنگی در محله یا مسجد یا حتی فرهنگسراهای شهر و هر جایی که می خواهید یک فعالیت فرهنگی انجام بدید، یکی از نیازمندیهای جدی، داشتن ایده های نو و جذاب برای کار فرهنگی و هم چنین طرح گرافیکی و مطالب آماده و معتبر مذهبی و جذاب برای اقشار مختلف (و اگر هم مطابق با مناسب های مذهبی و ملی باشد که چه بهتر) است.

سایت مسجدنما که توسط عده ای دانشجویان سایق و شاغلین حاضر(به قول خودشون) با ارائه طرح های گرافیکی و مطالب معتیر مذهبی و دینی برای فعالین فرهنگی در مسجد (و به نظر من در تمام جاهای که می خواهید کار فرهنگی کنید) راه اندازی شده است.

در این سایت طرح ها و ایده ها و مطالب فرهنگی و مذهبی براساس قالب(بنر-طرح های چاپی-جزوه و بروشور و…)، نوع مخاطب(آقایان-بانوان-کودکان و…)، مناسبتها(عید غدیر-ماه رمضان و…)، موضوعات(قرآن-احکام و…)، ماه های شمسی و قمری، محل استفاده(شبستان مسجد-وضوخانه و…)قطع و تولیدکننده دسته بندی شده اند.

در ضمن بخشی  هم ویژه ایده و تجربیات سایر فعالین فرهنگی قرار گرفته که واقعا جای خالی این گونه فعالیتها (اشتراک گذاری ایده ها) در فضاهای مجازی خالی است.

یکی از تولیدات جالب این سایت که به صورت هفته ای و باتوجه به متاسبتهای مذهبی و ملی به صورت پوسترهای رنگی و در اندازه برگه های A3 منتشر می شود، بسته های تابلو اعلانات است که به صورت منظم هفته ای یک بار (پایان روز پنجشنبه)(دانلود بسته هفته چهارم مرداد) با مطالبی همچون احکام شرعی، داستان های از کرامات علماء و زندگی و خاطرات شهداء و همچنین تفسیر آیاتی از قرآن کریم و…. می باشد که توصیه می کنم حتما این قسمت رو در پایان روز پنچشنبه دانلود و پرینت و .. کنید.

سایت مسجدنما به نوعی نتیجه فرمول زیر است:

فرمول سایت مسجد نما

امتیاز ما به این محصول

اگر از این محصول استفاده کرده اید، شما هم با کشیدن "نشانگر موس" بر روی ستاره های پائین امتیاز بدهید.

User Rating: 4.2 ( 16 votes)

یک دیدگاه

  1. مرتضی ولیان پور

    در سایت مسجد نما نسخه قابل ویرایش محصولات را هم می توانید دانلود کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Real Time Web Analytics