قالب وردپرس درنا توس
خانه - آموزش دیجیتال - فناوری هوشمند برای کنترل گوشی کودکان شما

فناوری هوشمند برای کنترل گوشی کودکان شما

شرکت وریزون از طراحی برنامه تلفن همراهی خبر داده که والدین آنلاین با استفاده از آن می‌توانند به راحتی گوشی‌ های کودکان خود را کنترل کنند.
به گزارش از ورج، این برنامه که “خانواده هوشمند ” یا “اسمارت فامیلی” نام دارد، فیلتر کردن فهرست تماس ‌ها، محدود کردن مدت زمان دسترسی به نمایشگر گوشی و اقدامات متنوع دیگری را ممکن می‌کند. هر نسخه از این برنامه برای کنترل حداکثر ۱۰ گوشی تلفن همراه قابل استفاده است.
با استفاده از فیلتر خاص این برنامه می‌توان جلوی دسترسی به وب سایت ‌هایی که محتوای خشن، هرزه نگارانه و مرتبط با الکل، مواد مخدر، قمار، تن فروشی، فیلم های پرنو، موزیک های خشن و تحریک کننده و غیره را ارائه می‌دهند سد کرد. علاوه ‌بر این، با استفاده از این برنامه می‌توان جلوی اجرای برخی App های نا مناسب را گرفت. والدین همچنین می‌توانند برخی افراد موجود در فهرست تماس فرزند خود را بلوکه کنند. پیامک ‌های رد و بدل شده کودکان خود را بخوانند و از سابقه تماس ‌های آنها مطلع شوند.

امکانات برنامه به حدی متنوع است که از آن می‌توان برای کنترل میزان شارژ باقی مانده گوشی نیز بهره گرفت. در ضمن از این طریق می‌توان برای پیشگیری از اعتیاد به فضای مجازی، میزان استفاده کودک از اینترنت را هم کنترل کرد . در صورتی که استفاده از وای – فای به حد مشخصی رسید، این کار را متوقف کرد.

اعمال محدودیت ‌های زمانی، محدود کردن تعداد پیام ‌های قابل ارسال نیز از امکانات این برنامه است و از آن می‌توان برای ردگیری موقعیت مکانی کودکان بهره گرفت. طوری که اگر کودک از موقعیت مشخص شده پا فراتر گذاشت به سرعت پیامی برای والدین ارسال می‌شود. هزینه استفاده از این برنامه بسته به امکانات مورد انتخاب از ۵ تا ۱۰ دلار در ماه در نوسان است.

برای دانلود میتونید از اینجا کلیک کنید.

این برنامه برای استفاده روی موبایل و تبلت طراحی شده است.

پاسخی بگذارید

Real Time Web Analytics