قالب وردپرس درنا توس
خانه - اینترنت - سایت طبایع؛ محلی برای طب سنتی آنلاین و …

سایت طبایع؛ محلی برای طب سنتی آنلاین و …

tabayeh

عنوان:طبایع

رابط کاربری:زبان فارسیکشور ایران

مناسب برای:تمام سنینعموم مردم

موضوع:طب سنتیآشپزی

هزینه استفاده:رایگان

لینک به سایت

یکی از کارهای که در چند سال اخیر مورد استقبال قرار گرفته است طبابت سنتی هست که برخی از کسب و کارهای اینترنتی هم در همین مدت راه اندازی و به درآمدهای خیلی خوبی هم رسیده اند. سایت طبایع یکی از همین سایتها هست با این تفاوت که همه اطلاعاتش رو به صورت رایگان دراختیار می گذارد و جالب تر اینکه با جستجوهای که ما انجام دادیم تقریبا بهترین سایت در زمینه طب سنتی در اینترنت به زبان فارسی هست.

از امکانات جالب توجه این سایت می توان به مزاج شناسی به صورت آنلاین و با ۳۰ سئوالی که از کاربر می پرسد اشاره کرد که به عنوان ایده ای جدید می توان از آن نام برد. به اشتراک گذاری تجربیات کاربران در زمینه استفاده از داروهای گیاهی و یا درمان مریضی های عادی به وسیله این داروها، یکی از امکانات این سایت هست که با توجه به نظارت پزشک طب سنتی بر این تجربیات و تایید یا رد آنها و از طرفی جامعه کاربری تقریبا بالا، می تواند به عنوان یک شبکه اجتماعی در حوزه طب سنتی قلمداد گردد.

بانک های جامعی از خواص خوراکی ها و پخت و پز بر پایه طب سنتی و هم چنین فایلهای پاورپوینت در خصوص تبیین مباحث طب سنتی از دیگر امکانات این سایت می باشد.

البته این نکته را هم اضافه کنیم که در این سایت به راحتی می تونید دکترهای متخصص در طب سنتی را بر پایه شهر و تخصص هم پیدا و ارتباط برقرار کنید.

 

امتیاز ما به این محصول

اگر از این محصول استفاده کرده اید، شما هم با کشیدن "نشانگر موس" بر روی ستاره های پائین امتیاز بدهید.

User Rating: 1.87 ( 3 votes)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Real Time Web Analytics