قالب وردپرس درنا توس
خانه - برگزیده - دوره آموزشی والدین آنلاین; درس ششم:خلاصه‌ای از مباحث فصل دوم

دوره آموزشی والدین آنلاین; درس ششم:خلاصه‌ای از مباحث فصل دوم

فصل دوم :والدین و دنیای اینترنت

درس ششم : خلاصه‌ای از مباحث فصل دوم

چگونه می‌تونم اینترنت رو در خونه مدیریت کنم؟

آیا می تونم دسترسی فرزندم رو به اینترنت، محدود به سایتهای خوب و مناسب کنم؟

پاسخ به این سئوالات رو در درسهای دوم و سوم از همین فصل، خواهیم داد و به شما خواهیم گفت که چگونه استفاده فرزندنتون از اینترنت رو تنها محدود به سایتهای مفید و مناسب کنید و حتی کاری بکنید که فرزندتون به سایتهای نامناسب دسترسی نداشته باشه. وبا خیالی راحت ضمن همراهی با فرزندتون، اون رو در دنیای اینترنت رها کنید.

بعد از اینکه یاد گرفتید، چگونه اینترنت خونتون رو برای اعضای خانودتون محدود به سایتهای مفید و مناسب کنید، حالا باید به این سئوال پاسخ بدیم که چگونه می شه سایتها و مطالب مناسب رو پیدا کرد، برای پاسخ به این سئوال حتما درس چهارم که به شما شیوه جستجوی هدفمند، از طریق موتور جستجوی ایرانیِ پارسی جو رو آموزش می ده، دنبال کنید.

اگه نمی دونید، بدونید، که اگه به درستی با اینترنت آشنا بشید، در پیشرفت تحصیلی فرزندتون خیلی می تونه کمک کار و همراه شما باشه،

به این خاطر در درس پنجم به سراغ بررسی و معرفی سایت رشد می‌ریم تا با استفاده از محتوای غنی اون، پاسخی برای سئوالات و نیازهای متعدد درسی فرزندتون داشته باشید.

در درس ششم و آخرین درس از این فصل، همراه ما باشید تا به جذابترین جنبه اینترنت برای فرزندان که استفاده‌های تفریحی از اون باشه،‌ بپردازیم.

البته ناگفته نماند که شما هم برای پر کردن اوقات فراغت و در کردن خستگی فعالیت‌های روزانه به این گونه سایت‌ها نیاز دارید به شرطی که دچار آسیب‌های اون نشید.

پاسخی بگذارید

Real Time Web Analytics