قالب وردپرس درنا توس
خانه - آراستگی - حوض؛ سایتی جامع برای تغییر چیدمان منزل و محل کار

حوض؛ سایتی جامع برای تغییر چیدمان منزل و محل کار

عنوان سایت:حوض hoz.ir

رابط کاربری:زبان فارسیکشور ایران

مناسب برای:تمام سنینعموم مردم

موضوع:چیدمان

هزینه استفاده:رایگان

لینک به سایت

؛اگه یک تغییر جزئی به دکوراسیون خونه ات بدی، روحیه ات هم بهتر می شه؛ این جمله رو خیلی از ماها تا حالا شنیدیم و تا حدودی هم سعی کردیم بهش عمل کنیم، اما از نتیجه ای که گرفتیم با توجه به تراشیدن خرج های که یا به خاطر چشم و هم چشمی به وجود آمده یا به خاطر عدم مدیریت صحیح مالی در تغییر دکوراسیون، راضی نبودیم.

اصلا تغییر دکوراسیون لزوما به خرید یک سری وسایل محدود نمی شود بلکه می توان با تغییرات هدفمند و با استفاده از الگوهای مشخص و رعایت روانشناسی رنگ ها و…. به یک چیدمان مناسب با توجه به محدودیت فضای زندگی و وسایلی که داریم، برسیم. هر چند برخی، پول خرج کردن(به هر اندازه) برای چیدمان، منزل خودشون دارند، اما امان از بی سلیقه گی که ….

سایتی که می خوام امروز به شما معرفی کنم،‌به عنوان راهنمای جامع برای چیدمان منزل با توجه به سلایق مختلف و هم چنین محدودیت های که ذکر کردم، قلمداد می شود.

سایت حوض با استفاده از تصاویر با کیفیت از الگوهای چیدمان در دسته های همچون چیدمان اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، اتاق کودک، نشیمن، فضای بیرونی، اتاق کار در منزل، غذاخوری و هم چنین الگوهای از چیدمان زیرزمین و راه پله و…، به عنوان یک سایت تقریبا جامع در میان سایتهای فارسی زبان و تا حدودی با رعایت فرهنگ ایرانی اسلامی معرفی می گردد.

در این سایت هم چنین برخی از اقلام کم هزینه برای تغییر دکوراسیون به صورت اینترنتی فروخته می شود.

از الگوهای این سایت استفاده کنید و یک زندگی بهتر برای خود و خانوادتون رغم بزنید.

امتیاز ما به این محصول

اگر از این محصول استفاده کرده اید، شما هم با کشیدن "نشانگر موس" بر روی ستاره های پائین امتیاز بدهید.

User Rating: 4.55 ( 3 votes)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Real Time Web Analytics